Hayrabolu Meslek Yüksekokulu
2014-03-12

Ruse “Angel Kanchev” Üniversitesi’nin ZiyaretiRuse “Angel Kanchev” Üniversitesi’nin Ziyareti

Bulgaristan Ruse “Angel Kanchev” Üniversitesi heyeti, üniversitelerini tanıtmak ve ikili temaslarda bulunmak üzere 11.03.2014 Pazartesi günü Yüksekokulumuzu ziyaret etti. Hayrabolu MYO Konferans Salonu’nda gerçekleşen ziyarete Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mihail Petkov İliev, Yabancı Öğrenciler Bölümü Müdürü Doç.Dr. Krasimir Velikov Martev ve Yabancı Öğrenciler Bölümü Müfettişi Nevin Hebibova’dan oluşan Bulgar heyetinin dışında, Hayrabolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Mustafa Mirik, Müdür Yardımcıları Öğr.Gör. Funda Özdüven ve Öğr.Gör.Dr. Aziz Şatana, Hayrabolu MYO Öğretim Görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Prof.Dr. Mihail Petkov İliev ve Doç.Dr. Krasimir Velikov Martev, üniversitelerinin tarihçesi ve yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelerini neden tercih etmesi gerektiğini, başvuru koşullarını, fiziki ve teknik imkanları hakkında bilgi verdi.

Günün anısına Hayrabolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Mustafa Mirik  Yüksekokulumuza ziyarette bulunan Bulgar heyetine üniversitemizin anı tabağını takdim etti.